Grupa pomarańczowa – 7-9 lat

Grupa pomarańczowa

Dzieci w wieku 7-9 lat.

Dotarliśmy do wieku, w którym dzieci uczestniczą w zajęciach coraz bardziej świadomie, coraz lepiej czują i rozumieją swoje ciało, dostrzegają swoje mocne strony, wiedzą też nad którymi elementami trzeba się mocniej i dłużej pochylić, nad czym trzeba popracować.

img

Niestrudzenie w pocie czoła szlifujemy elementy gimnastyki sportowej i akrobatyki. Przewrót w przód, przewrót w tył, „gwiazda", mostek – to dla nas fraszka, igraszka. I to przepełnia nas dumą, choć wiemy, że przed nami stoi jeszcze wiele wyzwań! Korzystając z coraz większej wiedzy, mądrości i ciekawości dzieci uświadamiamy im jak ważne są kompleksowe działania wpisujące się w model zdrowego trybu życia.

Począwszy od snu, poprzez zrównoważoną dietę, ograniczanie czasu spędzanego przy urządzeniach elektronicznych, a kończąc na zręcznym motywowaniu do wszelakich przejawów aktywności ruchowej, dla których gimnastyka jest wręcz niezbędną bazą i fundamentem.

Wciąż na zajęciach dominują formy zabawy uczące podejmowania nowych wyzwań, wprowadzamy też elementy zdrowej rywalizacji, akcentując jednak zwłaszcza samą ideę czystego współzawodnictwa a nie jej wynik.

Harmonogram i cennik zajęć

WRZESIEŃ 2019 - LUTY 2020

* – zajęcia trwają 90 min!, cena dla zajęć 90 minutowych

** – dotyczy rodzeństwa

*** – 1. rata do drugich zajęć, 2. rata do 30 października, 3. rata do 15 grudnia